השקעות נדל״ן מדויקות בפאפוס, קפריסין

החל מ- 70,000 יורו

למידע נוסף או תיאום פגישה, השאירו פרטים ונדבר בהקדם

שנים שאתם חולמים על הכנסה פסיבית מנכס נדל״ן, או חשבתם על רילוקיישן.

קפריסין בכלל ופאפוס בפרט, הם היעד המושלם בשבילכם!

אתם לא צריכים להיות משקיעי נדל״ן גדולים

אתם לא צריכים תקציבים מטורפים

אתם רק צריכים לדעת מהי האסטרטגיה המדויקת בשבילכם , ומה היעדים אותם תרצו להשיג כתוצאה מרכישת הנכס.

את זה נבין יחד – כבר בפגישה ראשונה שלנו.

אנחנו מותג של אנשים רגילים שנותנים שירות יוצא דופן, למשקיעים יוצאי דופן

כמי שמתמחה בנכסי יד 2 בפאפוס, אני יכול לומר שהאתגר למציאת הנכס המושלם הוא הרבה יותר גדול מאשר מציאת נכס בפרויקט חדש על הנייר או נכס בתהליך בנייה. המשקיעים מוצאים הרבה יותר יתרונות ברכישת נכסים יד 2.  

לפני שמחליטים להשקיע את הכסף בנדל״ן בחו״ל חשוב:

להכיר לעומק את האזור הנבחר, על היתרונות והחסרונות שלו, להבין מהי אסטרטגיית ההשקעה והאם המספרים (האמיתיים) מתכנסים לתשואה שעליהם אתם חולמים.  

שימו ♥

תהליך הליווי לרכישת נכס בחו״ל כולל כמה שלבים קריטיים שמפורטים בהמשך.

כחלק משיתוף הפעולה בינינו אני מעורב בכל אחד מהשלבים שאנו נדרשים להם גם בקפריסין וגם בישראל ויחד איתי צוות מקומי מקצועי ואמין שהופך את תהליך הרכישה לקל ומהיר.

התהליך שנעשה יחד הוא לא עוד קורס של איך להשקיע בנדל״ן,  שאחריו אתם נדרשים לעשות הכל לבד ולהתמודד עם כל האתגרים – זה תהליך ליווי צמוד יד ביד, שיחסוך לכם הרבה כסף – מיריעת הפתיחה ועד לרגע שהנכס מתחיל לייצר כסף.

למה דווקא פאפוס?

דקות טיסה מישראל
0
תיירים לקפריסין בשנה
M 0
תשואה ממוצעת
% 0
עליית ערך של נכסים ב-3 שנים האחרונות
% 0
גידול במכירות נדל״ן
% 0
דקות טיסה מישראל
0
תיירים בשנה
M 0
תשואה ממוצעת
% 0
עליית ערך של נכסים ב-3 שנים האחרונות
% 0
גידול במכירות נדל״ן
% 0

והנה עוד כמה סיבות...

תשואות גבוהות - בהשוואה לישראל - 6%-8.5%

תמיכת הממשלה במשקיעים זרים והפיכת תהליך הרכישה למאוד ידידותי.

אנחנו צדים את הנכס שהכי מתאים לך ולא מתפשרים על קניה מתוך מגוון מצומצם של פרויקטים חדשים.

מיקומים פריים לוקיישן צמודים לפרויקטים חדשים ובמחירים נמוכים של עד 40% על נכסים במאפיינים דומים

פאפוס מגוונת ומתאימה לכל מי שרוצה השקעה מניבה מיידית או רילוקיישן למשפחה והרבה בוחרים בה כמקום אידיאלי לפרישה.

הקזינו הגדול באירופה במרחק 40 דק נסיעה


קצב הולך וגדל של חברות הייטק שמעתיקות את מרכז הפעילות לפאפוס כחלק מניצול הטבות מס מה שמייצר דרישה למגורים למאות ואלפי עובדים

אם הגעת לפה אז כנראה שזה לא במקרה כי אתה כבר הרבה זמן חושב על ההשקעה מהסוג הזה… תשאיר כאן פרטים ותתחיל להנות מהשקעה רווחית שתניב לך תשואה כמו שאתה באמת מחפש.

אז איך אני גורם לכל זה לקרות?

עם ליווי אישי, צוות של בעלי מקצוע שיודעים מה הם עושים ועזרה מול כל הגורמים החיצוניים במהלך העסקה

פגישה ראשונה
פגישת זיהוי צורך ואופי ההשקעה
בפגישה נדבר על התקציב, האזור המועדף, ונבנה תוכנית השקעה מסודרת וטבלת אקסל שבה כל הנתונים הרלוונטים.
פגישה ראשונה
מכניס את הצוות המקומי לפעולה
יוצאים לשטח כדי לצוד לך את הנכס המתאים ביותר
בסיום הפגישה הראשונה אני מקיים פגישה עם הצוות המקומי בקפריסין. מסביר להם בדיוק מה הם צריכים לחפש, על מה אנחנו מוכנים להתפשר ועל מה ממש לא, ונותן להם אור ירוק למציאת הנכס. בסיום הפגישה איתם אעדכן אותך ונתקדם.
מכניס את הצוות המקומי לפעולה
הטיסה הראשונה לקפריסין
מצאנו נכס/נכסים שאהבת? תכינו את הדרכונים
במציאות של היום לעתים יקח לא מעט זמן למצוא נכסים שמתאימים לתוכנית שלנו כי השוק מאוד מאוד חזק וגם כי אנחנו לא אוהבים להתפשר. אבל ברגע שאיתרנו נכס מתאים אנחנו מתארגנים במהירות האפשרית, עולים יחד על טיסה לקפריסין, ויוצאים לצוד אותו. -כמו שאתם מבינים אני לא משאיר אתכם דקה לבד. במידה והנכס מתאים והחלטנו שהולכים עליו נקבע פגישה עם עורך דין המקומי שלנו כדי לשריין את הנכס.
הטיסה הראשונה לקפריסין
מתחילים את הצעדים הראשונים לקראת רכישת הנכס
מתחילים את תהליך הרכישה
בשלב זה נתחיל לבצע את הפעולות הנדרשות תוך כדי משא ומתן עם המוכרים כדי להגיע למעמד חתימת חוזה. גם כאן, אייצג אותך מול כל הגורמים הרלוונטיים בארץ ובקפריסין ואדאג להשיג את התנאים הנוחים ביותר עבורך לצורך קיום העסקה, כולל פעולות ספציפיות וייחודיות בתהליכי רכישה בקפריסין שיעזרו לך לחסוך הרבה כסף.חוזרים לארץ, ולמעשה מתחילים את תהליך הרכישה.
מתחילים את הצעדים הראשונים לקראת רכישת הנכס
חתימה על הסכם
חותמים על הסכם
בשלב זה יש להגיע פעם נוספת לקפריסין ולהיפגש עם עורך הדין. כמובן שאכין אותך בצורה טובה ביותר עם כל מה שדרש לטובת פגישה זאת כדי שהחתימה תעבור בשלום. ברגע שנחתם ההסכם השעון מתחיל לרוץ ואם הכל הולך כשורה הנכס יעבור על שמך בטאבו ונקבל מפתח כעבור שלושה עד ארבעה חודשים. כמובן בתקופה הזאת נידרש לבצע מספר פעולות שחשוב לבצע אותם בצורה מדויקת כדי למנוע בעיות . כמו כן, נידרש לאסוף מסמכים, חתימת נוטריון, העברות כספים בצורה נכונה וכו וזאת כדי להסדיר בצורה הטובה ביותר את תהליך הרכישה.
חתימה על הסכם
שלב אחרון
טסים לקבל מפתח ולפתוח שמפניה
שוב אנו טסים יחד לקבל את המפתח לנכס. בשלב זה, אמליץ לך על כמה פעולות שכדאי לעשות באותה הנסיעה כדי להתקדם כמה צעדים לקראת הרילוקיישן/ פרישה/ השכרת הנכס.
שלב אחרון

עונה לכם על כמה שאלות, תהיות וממשיכים

מה היתרון ברכישת נכס יד 2 על פני פרויקט בבניה?

שוק מכירת וקניית נכסי יד 2 בפאפוס, קפריסין רותח השנה.מה שהופך את העבודה שלי כמלווה משקיעים להרבה יותר מאתגרת ביחס למכירת פרויקטים מהקבלן.

בקניית נכס על הנייר, או בפרויקט שהסתיים בעוד שנה או שנתיים אתם נאלצים לבחור ממה שקיים על ״המדף״, ובדרך כלל במחיר הנכס כבר יגולמו עלויות הליווי , התיווך ואסור לשכוח תוספת של 19% מע״מ (VAT) 

ברכישת נכס יד 2 אנחנו יוצאים לצוד את הנכס המדויק לכם בלי פשרות כשאתם רואים בדיוק מה אתם קונים וממי אתם קונים, והמחיר בדרך כלל יהיה נמוך יותר משמעותית מנכס חדש עם אותם המאפיינים. 

נכסי יד 2 יכולים להיות נכסים שנבנו לפני שנתיים, וגם לפני 10,12 או 15 שנה. בטווח השנים הללו אנחנו נקבל נכסים במצב מצוין ואם יהיה לנו קצת מזל נצוד נכס שעבר שיפוץ כללי לאחרונה. 

האם צריך הון עצמי גבוה לרכישת נכס בפאפוס, קפריסין?

לפני הכל, הכי חשוב להבין מהי ההשקעה המדויקת עבורך. האם זה לרילוקיישן, האם כבית נופש בלבד, או נכס מניב מייד לאחר רכישתו? כמו כן, יש שיקולים נוספים שיש לקחת בחשבון , אם נרצה לפשט את השאלה - אפשר לומר שטווח המחירים להשקעה בנכסים טובים (בלי פשרות על נכסים הרוסים) בלוקיישנים טובים ינוע בין 70,000 יורו ל-200,000 יורו. בכל מקרה, לא נצוד נכס שלא יגלם תשואה של מינימום 6% אחרי ניכויים.

האם רכישת נכס בפאפוס מעניקה לי תושבות במקום?

אכן כן, אם מטרת העל שלך היא תושבות בפאפוס - מה שיכול להעניק לך לאחר מספר שנים גם אזרחות לטובת העניין רק רכישת נכס חדש בשווי של 300,000 יורו ומעלה, תיחשב השקעת נדל״ן לטובת נדל״ן לטובת קבלת תושבות.

מני למה דווקא בחרת להתמקד דווקא בפאפוס, קפריסין ולא במקום אחר?

הכל התחיל לפני כ-3 שנים, אחרי שנים רבות של השקעות נדל״ן בישראל - שהתחלתי לזהות שפוטנציאל התשואה נשחק לאט לאט , חיפשתי השקעות אלטרנטיביות - לא עברה בי המחשבה לרגע להפסיק להשקיע בנדל״ן. למען האמת, בדקתי מספר מדינות ביניהם: גם פורטוגל ויוון וכמו שאני אוהב יצרתי טבלאות עלות/תועלת שכללו בתוכן המון מרכיבים שעזרו לי להבין מה הכי נכון לי. בסופו של דבר, כל הדרכים הובילו לקפריסין, נחתתי שם והדבר הראשון שעשיתי הוא לבחור את האזור המועדף והוא פאפוס. מהרבה מאוד סיבות טובות ביניהם: סגנון האנשים, מגוון הנכסים, מגוון אפשרויות ההשקעה, וכמובן - תשואה להשקעה. 

יש הרבה ליווי להשקעות בחו״ל, למה דווקא לבחור בך בליווי איתך?

אם אתם אנשים של אנשים, ופחות אוהבים מול חברות, נציגים, מוקדניות ומיילים - אני האופציה הטובה עבורכם לעשות את הצעד המדהים הזה, לרכישת נדל״ן להשקעה בקפריסין. אתם תקבלו ליווי צמוד אמין בגובה העיניים ועם הרבה סובלנות לאורך כל הדרך מאחד שכבר רכש וממשיך להשקיע בעצמו כל הזמן הזמן בנדל״ן בקפריסין.  

אם אין לי את כל הכסף להשקעה בנדל״ן בפאפוס, מה האופציות שעומדות לרשותי?

נבחן את סוג העסקה ועלויות העתידיות ובמקרים מסוימים תוכלו להכנס לתהליך ליווי שכולל שותפות מלאה ברכישת הנכס - מצידי. 

איך הגעת מעולם הפיתוח העסקי לליווי משקיעים?

תוך כדי שהתחלתי להשקיע בעצמי וקניתי נכס ראשון ואח״כ הנכס השני, התחלתי לקבל פניות מאנשים קרובים אליי בהתחלה שביקשו עזרה עבור עצמם ברכישת נכס בקפריסין. לא התכוונתי להפוך את זה לעסק, אבל האהבה הגדולה שלי לנדל״ן והאהבה הגדולה שלי לאנשים הביאו אותי בצורה טבעית להתחיל ללוות משקיעים לרכישת נכסים מדויקים להם שיכניס להם כסף טוב עם תשואה טובה, ושישביח את עצמו עם השנים (כמו יין טוב) 

כל אחד מקבל צמרמורות של אושר ממשהו אחר, צמרמורות שלי מגיעות כשמדברים על נדל״ן או כשמתעסקים בנדל״ן. אז למרות שאני בעלים של חברה מצליחה של פיתוח עסקי ולמרות שאני מאוד עסוק, הסכמתי לעזור להם ובעצם תוך כדי שאני עוזר להם להגשים את החלום שלהם, וכשראיתי את ההתלהבות שלהם מהתהליך בכל צעד וצעד, החלטתי שאני בונה בדיוק על הבסיס הזה, תוכנית ליווי לכל מי שמחשיב את עצמו בן אדם רגיל עם עבודה רגילה, ובלי תקציב מטורף שעדיין רוצה נכס מניב והכנסה פסיבית.

מה האתגרים שעומדים בפני כל משקיע בנדל״ן בחו״ל?

יש מספר לא מבוטל של אתגרים וחלקם ברורים מאליהם: אבל לדעתי האתגר הגדול ביותר שבן אדם צריך לעבור כדי לבצע את ההשקעה הראשונית זה מחסום הפחד והשאלה שתמיד נשאלת ״ואם זה לא יצליח?״ את השאלה כדאי להחליף בשאלה ״ואם זה כן יצליח?״ ולהתחיל לדמיין את הטוב במקום את הרע. ועכשיו אתם מוכנים.

האם השקעה בנדל״ן בפאפוס אכן מאפשרת הכנסה פסיבית לאורך זמן?

 כאן חשוב להגיד שאין באמת הכנסה פסיבית לגמרי. בכל השקעה כזו, יש התעסקות. אבל אם אנחנו יודעים לדייק לעצמנו את ההשקעה הנכונה, בהתאם ליכולות שלנו, בהתאם לזמן שלנו, לכישורים שלנו וכו׳ - אז נוכל להגיע להשקעה הכי קרובה שיש להשקעה פסיבית. בכל מקרה, יש לכם את האופציה לקבל עזרה מלאה גם בניהול הנכס שלכם לאחר קבלת מפתח. 

כמה זמן התהליך אורך?

ברגע שהבנו את אסטרטגית ההשקעה והתשואה הרצויה, אני יוצא לצוד לך את הנכס הכי טוב שאפשר תוך שימוש בקשרים הרבים שיצרתי לאורך השנים בפאפוס. מרגע שהחלטנו על נכס ספציפי - יקח בין שלושה עד חמישה חודשים קבלת מפתח. גם כאן יש אופציות לקיצור זמן, ואלו דברים שאנו שוקלים תוך כדי תהליך ובהתאם לסיטואציה.

מה קורה אם בשלב מסוים תוך כדי התהליך המשותף שלנו החלטתי לבסוף לא לרכוש נכס ?

התהליך המשותף שלנו בנוי כך שלעולם לא תגיעו למצב של לחץ או תחושת תסכול ולכן, התשלום עבור תהליך הליווי יתחלק לשלושה חלקים:

1) פגישת אסטרטגיה ראשונית שבה תקבלו מידע מלא על תהליך הרכישה וגם נכנס למספרים.  פגישה זו הינה בעלות מינימאלית בלבד.

2) קיבלתי אישור מכם לצאת ולצוד לנו את הנכס הנכון אני מתחיל לעבוד פיזית גם מישראל וגם מקפריסין ומפעיל את כל הקשרים שיש לי  וכמובן את הצוות שלי בקפריסין ומתחילים לעבוד מהר כדי לצוד נכס טוב. בשלב זה נדרש תשלום מינימאלי נוסף.

3) מוצאים את הנכס, בודקים את הכשירות שלו, את הרישומים שלו, פונים לעורך דין, חותמים על הסכם ומתחילים את הריצה לקבלת חזקה על הנכס ולבסוף המפתח. רק לאחר שקיבלתם את המפתח לבית או לדירה החדשה שלכם - אתם תשלימו את יתרת התשלום עבור הליווי כולו. 

רוצים לקבל עוד מידע?

השקעות בנדלן

אחוז התשואה

נכסי יד 2

אז מי אתה, מני פרידמן?

אני מני פרידמן, אני בעלים של חברת פיתוח עסקי בישראל – ולאחר שנים של השקעות נדל״ן בישראל אני יכול לומר בוודאות שגיליתי בשלוש שנים האחרונות את המיקום המועדף עליי להשקעות נדל״ן בחו״ל. חקרתי, בחנתי נכסים ובדקתי אותם, הסתובבתי במספר לוקיישנים במשך חצי שנה, למדתי ממשקיעים והבנתי שבמבחן התוצאה וקלות הביצוע של דבר – פאפוס היא לגמרי אחלה יעד להשקעה.

ידעתי שיש אופציות טובות נוספות, אבל האנשים האמינים, והעובדה שקפריסין היא מדינה עם אוריינטציה חיובית לישראל – הפכה את קפריסין ליעד הפופולרי ביותר להשקעות נדל״ן. ועוד לא דיברתי/ועדיין לא הזכרתי על עוד עשרה יתרונות לפחות. 

בשניה שהבנתי שזה היעד המתאים לי נסעתי והתחלתי להסתובב ברחובות , בדקתי שכונות, קומפלקסים, לוקיישנים מתאימים אל מול אחוזי תשואה, אוכלוסיות וקהלי יעד בכל לוקיישן ולוקיישן. דפקתי על דלתות של אנשים – (יצרתי לעצמי התמחות שתא שטח קטן יחסית אבל תא שטח שאני מכיר בו כל רחוב כל סמטה כל קומפלקס כך שאני יודע להנגיש למשקיעים שלי הרבה מאוד ידע ולא פחות חשוב מאוד מדויק )שבכלל לא מכירים אותי ישבתי איתם חצי שעה וגם שעתיים ותחקרתי אותם על המקום כי הם האנשים שיודעים הכי טוב . לא המתווכים לא עורכי דין לא רואי חשבון – (חקרתי מתווכים לפעמים על גבול שהם התחילו לשנוא אותי 😉 כי כשאני רוצה להבין משהו אני דיי קרציה.

ואז רכשתי את הנכס הראשון. היו לא מעט אתגרים, למדתי מלא דברים, ועם האוכל הגיע התיאבון. הלכתי לרכישה נוספת, ותוך כדי תהליך הרכישה הבנתי שאני עדיין לא יודע הכל.

למדתי מלא טריקים שקשורים לפרטים הקטנים – למשל: מה לדרוש בהסכם? באיזו דרך להעביר את הכסף?

ועוד מלא דברים שפשוט חוסכים עלויות והופכים את ההשקעה להרבה יותר אטרקטיבית וכך קניתי את הנכס השני.

תוך כדי תהליך רכישת הנכס השני הרגשתי שאני מתחיל להתאהב … ולא, לא באישה מקומית אלא בפאפוס עצמה.

משהו באותנטיות , בצניעות, הדרך שהדברים קורים שם , מאוד קסם לי. 

מיותר לציין שלא עצרתי שם, המשכתי ועדיין ממשיך את מסע ההשקעות שלי במקום המדהים הזה.

כאן חשוב להגיד שאין באמת הכנסה פסיבית לגמרי. בכל השקעה כזו, יש התעסקות. אבל אם אנחנו יודעים לדייק לעצמנו את ההשקעה הנכונה, בהתאם ליכולות שלנו ובהתאם לזמן שלנו, לכישורים שלנו וכו׳ – אז נוכל להגיע להשקעה הכי קרובה לפסיבית שיש וזאת הסיבה בדיוק שכל מה שאני עושה זה ליווי השקעות נדלן מדויקות בפאפוס.  

בואו נעשה את זה יחד.

נגן וידאו

נכסים לדוגמא

אם גם אחרי שעברתם על הכל - אתם מאוד רוצים להשקיע אבל חוששים מצד אחד להתאכזב מתהליך ליווי או לקבל המלצות שהן לא כנות ב100% ו/או אתם חוששים שאין לכם את התקציב המתאים אני אכנס אתם בשותפות.

ניווט למשרד

לחצו לניווט

עקבו אחריי

לחצו למעבר ישיר לאינסטגרם

תנו לי בלייק

תהיו חברים שלי בפייסבוק

חייגו אליי

050-2363696

שלחו לי מייל

[email protected]

בואו נדבר בוואטסאפ

לכל שאלה- שלחו הודעה

ניווט למשרד

לחצו לניווט

עקבו אחריי

לחצו למעבר ישיר לאינסטגרם

תנו לי בלייק

תהיו חברים שלי בפייסבוק

חייגו אליי

050-2363696

שלחו לי מייל

[email protected]

בואו נדבר בוואטסאפ

לכל שאלה- שלחו הודעה